Zapraszamy na Festyn Ekologiczny ze Sw. Franciszkiem2

Wyniki konkursu plastycznego ,, Ogród Przyjazny Matce Ziemi" ogłoszonego przez PZC w Pieckach:

I miejsce     Zapert Stanisław
II miejsce   Kaczmarczyk Leon
III miejsce Kania Jessica
IV miejsce Mazur Gabriela
V miejsce  Pliszka Piotr
Wyróżnienia: Giers Kacper, Sztylc Marcel, Radoch Natalia,Narkun Wiktoria, Bijaczewski Aleksander, Brzostek Vanessa, Sztylc Wiktoria, Gemki Marysia, Skok Michalina, Brzózka Wiktor, Jabkowska Kornelia, Pawluk Julia, Kwiatkowska Klaudia, Zapert Gracjan, Giers Daria.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy dla Dyrekcji Mazurskiego Parku Krajobrazowego za przekazanie wielu gadżetów, które zostały wykorzystane na nagrody dla uczestników konkursu.

Wielkimi krokami rusza akcja rozliczania PIT a tym samym przekazywania 1% podatku dochodowego za rok 2020. W tym miejscu po raz kolejny zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli – pracujących jak też rencistów czy emerytów- o przekazanie swojego 1% podatku na rzecz naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
Środki pozyskane dzięki wpłatom 1% podatku przeznaczymy tak jak i w latach ubiegłych na dofinansowanie przedewszystkim koloni letnich dzieci z naszej parafii czy innych działań jak np. Dzień Dziecka, pomoc osobom potrzebującym, pomoc żywnościową.
Osobom, które zdecydują się wesprzeć nasze działania i przekażą nam swój 1% podatku, oferujemy bezpłatne wypełnienie PIT, przesłanie go drogą elektroniczną, czy też złożenie w Urzędzie Skarbowym w Punkcie Obsługi Podatnika w Mrągowie.

Szczegółowe informacje dotyczące przekazania 1% podatku:
-Agnieszki Mieszała ( tel. 782 168 419 )
-Justyny Bzura-Niksa ( tel.507 238 946)
-w kancelarii parafialnej.

Liturgia z dnia