Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Miłosierdzia

08.05.2015

/assets/Uploads/_resampled/CroppedImage236236-DSC-2.jpg

W dniach 7-8 maja w naszej parafii przeżywaliśmy nawiedzenie Matki Bożej Miłosierdzia, które zostało poprzedzone Rekolekcjami Ewangelizacyjnymi pod przewodnictwem ks. Adriana Bieniasza. Był to piękny i bardzo bogaty w przeżycia duchowe czas odnowy połączony z wieloma uzdrowieniami duchowymi.

Mszę św. na rozpoczęcie peregrynacji o godz. 17.00 odprawił Ksiądz Arcybiskup Senior Edmund Piszcz. Po niej nastąpiło czuwanie modlitewne przed Obliczem Matki Miłosierdzia, nasze osobiste rozmowy z Matką. O godz. 21.00 została odprawiona druga Msza św. dziękczynno błagalna z modlitwami o powołania kapłańskie.

Drugiego dnia peregrynacji od rana trwaliśmy przed Obliczem Matki zawierzając Jej nasze osobiste sprawy i intencje. O godz. 15.00 odbyło się Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, następnie Msza św. dziękczynna za dar Nawiedzenia, Zawierzenie całej naszej Parafii, zarówno tej żywej jak i rozbudowy naszego Kościoła Matczynemu Sercu i pożegnanie Ikony Matki Miłosierdzia, która pod eskortą Straży udała się do sąsiedniej parafii w Grabowie.

Był to piękny czas bardzo bogaty w przeżycia duchowe połączony z wieloma konkretnymi owocami i darami łaski od Kochającej Matki.