1% podatku

Pragniemy z całego serca podziękować za pamięć i okazałe wsparcie poprzez przekazanie  1% podatku od dochodów za rok 2019.

Serdeczne Bóg zapłać!

AKCJA PALMY WIELKANOCNE 2020

Kolejny już rok Parafialny Zespół Caritas i osoby zaprzyjaźnione przygotowywały palmy wielkanocne -ręcznie robione z kolorowej krepiny. W dobie kryzysu Koronawirusa nie byliśmy w stanie ich rozprowadzać tak jak w ubiegłych latach. Mimo wszystko dzięki ludziom dobrej woli udało nam się rozprowadzić tydzień przed i w niedzielę palmową około 150 palem. Kilkumiesięczna praca pozwoliła na przygotowanie prawie 200 palem Wielkanocnych. Wszystkim, którzy nas wsparli z całego serca Bóg zapłać !!!

Nowy Plakat dystrybucja A2 07.02.2020 2

Plakat-dystrybucja-A2-07.02.2.pdf

na nasz Parafialny

Wielkimi krokami rusza akcja rozliczania PIT a tym samym przekazywania 1% podatku dochodowego za rok 2019. W tym miejscu po raz kolejny zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli – pracujących jak też rencistów czy emerytów- o przekazanie swojego 1% podatku na rzecz naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
Środki pozyskane dzięki wpłatom 1% podatku przeznaczymy tak jak i w latach ubiegłych na dofinansowanie KOLONI LETNICH dzieci z naszej parafii czy innych działań jak np. DZIEŃ DZIECKA.
Osobom, które zdecydują się wesprzeć nasze działania
i przekażą nam swój 1% podatku, oferujemy bezpłatne wypełnienie PIT i  przesłanie go drogą elektroniczną do Urzędu Skarbowego.

Szczegółowe informacje dotyczące przekazania 1% podatku:

Agnieszki Mieszała ( tel. 782 168 419)
Justyny Bzura-Niksa ( tel.507 238 946).

Liturgia z dnia