Strona Caritas

Plakat Podprogram 2021 nowe kryterium

DZIE DZIECKA Z CARITAS em2
AKCJA PALMY
Nasze Palmy Wielkanocne kolejny rok cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji jak i wszystkim tym którzy włączyli się i zaangażowali w pracę tworzenia palm.
Bóg zapłać!

Wielkie podziękowania wszystkim darczyńcom
             Parafialny Zespół Caritas w Pieckach składa serdeczne podziękowania, za wielkie serca ❤ dla wszystkich ... którzy wsparli zbiórkę dla ????????Ukrainy. Dzięki temu juz mogliśmy wspomóc i większość darów przekazać dla naszej mieszkanki Olga Ladniuk która dzięki uprzejmości Pana Daniela Lewakowskiego zawiozla wprost na Ukrainę gdzie potrzeby są wielkie.
                                             ❤DZIĘKUJEMY I
                                                      BÓG ZAPŁAĆ

????????????????    POMOC DLA UKRAINY    ????????????????????????
Przygotowując się na spodziewane napływ uchodźców z Ukrainy uruchamiamy zbiórkę rzeczową.
ZBIERAMY:
- środki higieny osobistej
- artykuły dla dzieci ( pieluchy, mleko, kaszki, butelki, itp.)
ZBIORKA ODBĘDZIE SIĘ 3 MARCA 2022 (czwartek)godz. 16-19 w nowej salce parafialnej (wejście od strony fontanny) przy kaplicy w Pieckach.

Rozpoczęła się akcja rozliczania PIT a tym samym przekazywania 1% podatku dochodowego za rok 2021. W tym miejscu po raz kolejny zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazanie swojego 1% podatku na rzecz naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
Środki pozyskane dzięki wpłatom 1% podatku przeznaczymy tak jak i w latach ubiegłych na dofinansowanie KOLONI LETNICH dzieci z naszej parafii czy inne działania statutowe.