Parafialny Zespół Caritas

29.01.2017

/assets/Uploads/_resampled/CroppedImage236236-logo-caritas-new-cmyk-Copy.jpg

Ruszyła akcja przekazywania 1% podatku  dochodowego za rok 2016 . W tym miejscu zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli – pracujących jak też  rencistów czy emerytów - o przekazanie swojego 1% podatku  na rzecz naszego Parafialnego Zespołu Caritas.

Środki uzyskane dzięki wpłatom 1% podatku przeznaczymy tak jak i w latach ubiegłych na kolonie letnie dzieci z naszej parafii, a dokładniej – na opłatę autokaru (zdjęcia z wypoczynków letnich dzieci na stronie internetowej  Parafii w zakładce Parafialny Zespół Caritas).

Osobom, które zdecydują się wesprzeć nasze działania i przekażą nam swój 1% podatku, oferujemy bezpłatne wypełnienie PIT, przesłanie go drogą elektroniczną, czy też złożenie w Urzędzie Skarbowym  w Punkcie Obsługi Podatnika w Mrągowie.

Szczegółowe informacje dotyczące przekazania 1% podatku, można uzyskaću:

• Agnieszki Mieszała       (tel. 782 168 419) - Kierownik Parafialnego Zespołu Caritas
  • Agnieszki Wasyk           (tel. 504 060 083)
  • Justyny Bzura-Niksa     (tel .507 238 946)
  • kancelaria parafialna

Przekaż swój 1% podatku na nasz Parafialny Zespół Caritas:

Poniżej zamieszczamy przykład wypełnionego wniosku PIT.

20170129 121149 Copy

Wszystkim osobom, które przekazały swój 1% podatku na PZC w Pieckach - serdecznie dziękujemy.